MÖBLER / Skåp & hyllor / Kryddhylla 12224095
nr 1222 4095
Kryddhylla
Orrefors. Längd: 70, djup: 20 cm, höjd: 27 cm
Kondition: nagg, slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 december 2018
kl 19:50:34
8/12 17:40:11
350 kr
10/12 19:45:19